Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zawody w Tomaszowie udane dla SKTS "Dwójka"

14.03.2022 Print
Zdjęcie - Zawody w Tomaszowie udane dla SKTS "Dwójka"
W dniach 26-27 lutego w Tomaszowie Lubelskim odbyły się Wojewódzkie Turnieje Kwalifikacyjne, w których dobrze zaprezentowali się zawodnicy Szkolnego Klubu Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik.

Wśród żaczek na najniższym stopniu podium stanęła Magdalena Giełbuda, a w kategorii żaków tuż poza podium, na 4. miejscu uplasował się Bartosz Ciuryło. W rywalizacji młodziczek wysoką formę zaprezentowała Dominika Skibińska, która zajęła 2. miejsce ulegając w finale Marii Karczmarz z lubartowskiego Lewartu. W tej kategorii solidny tenis stołowy pokazała także Daria Kowalska plasując się na 4. pozycji. Dominika z powodzeniem wystąpiła także w kategorii kadetek, w której zmagania zakończyła na trzecim stopniu podium.

Wyniki dobrze rokują przed zbliżającymi się Mistrzostwami Województwa i Mistrzostwami Polski w kategoriach młodzieżowych.

Na zdjęciu głównym Magdalena Giełbuda (druga z prawej w górnym rzędzie), zdobywczyni III miejsca w kat. żaczek

Dominika Skibińska (pierwsza z prawej) zajęła II miejsce w kat. młodziczek i III miejsce w kat. kadetek.

Bartosz Ciuryło, (drugi z prawej)  czwarty w kat. żaków.