Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wesprze przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy chcą powrócić na rynek pomimo wcześniejszej porażki biznesowej.

19.07.2021 Print

PARP prowadzi nabór do programu „Nowy start”. Ma on pomóc przedsiębiorcom, którzy w ostatnich dwóch latach przestali prowadzić działalność, a teraz zdecydowali się wrócić na rynek.

Program został skierowany do mikro, małych i średnich firm, które ponownie rozpoczęły działalność gospodarczą. Mogą w nim wziąć udział przedsiębiorcy, którzy zaprzestali prowadzenia działalności gospodarczej w ciągu ostatnich 24 miesięcy i ponownie podjęli się prowadzenia firmy w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu.
Program pozwala na skorzystanie z indywidualnie dobranych szkoleń i warsztatów. Zakłada także dostęp do doradztwa poszkoleniowego prowadzonego przez ekspertów.

„Nowy Start” ma na celu zwiększenie posiadanych i nabycie nowych kompetencji w zakresie zarządzania i umiejętności prowadzenia własnej działalności gospodarczej. „Właściciele firm mogą przeanalizować swoją sytuację z ekspertem oraz skorzystać z wiedzy i doświadczeń innych” – wskazuje PARP.

źródło: http://invest.lubelskie.pl/pl/aktualnosc/parp-wesprze-przedsiebiorcow-z-sektora-msp-ktorzy-powrocili-na-rynek-pomimo-porazki

MS
Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji