Zapraszamy na Bajeczne Mikołajki i warsztaty świąteczne 6 grudnia do Kościuszki 26

30.11.2023 Print

Święty Mikołaj serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na Bajeczne Mikołajki - pierwszą taką imprezę w Oddziale CKiP Kościuszki 26! 6 grudnia zapowiada się wspaniale! Przedświąteczną zabawę zaczynamy o godzinie 10:00 seansem najzabawniejszej mikołajkowej bajki: "Grinch: Świąt nie będzie".
Zrzędliwy i zgryźliwy Grinch spiskuje, aby zrujnować Święta swoich radosnych sąsiadów z Whoville. Czy życzliwość małej dziewczynki sprawi, że ruszy go sumienie? Warto to sprawdzić!
Aby umilić seans Św. Mikołaj przygotował dla Was wygodne leżaczki, popcorn i ciepłą aromatyczną herbatkę.
To nie koniec atrakcji!
Od godziny 15:00 zapraszamy Was na warsztaty upcyklingowe - wraz z firmą Ekoland stworzymy wspólnie dekoracje choinkowe. Nie zabraknie gorącej czekolady, pierników, zimowej herbatki, pachnących mandarynek i kilku innych przysmaków.
Po zakończeniu warsztatów wspólnie ubierzemy ogromną choinkę i uroczyście zapalimy światełka.
To nadal nie koniec atrakcji - razem z nami bawić się będzie Automobilklub LKR - ekipa przyjedzie swoimi autami ozdobionymi milionami kolorowych światełek! Na ich tle zrobimy Wam magiczną sesję zdjęciową. Dla fanów śmieciarek mamy prawdziwą gratkę! Ekoland pojawi się u nas ze swoim najładniejszym pojazdem całym w ledowych światłach!
Z pewnością przygotujemy jeszcze kilka niespodzianek, które umilą nam ten wyjątkowy dzień. Dlatego najserdeczniej zapraszamy wszystkie dzieci na Kościuszki 26 6 grudnia.
PS Tak naprawdę zaprasza Was Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk, ale nie martwcie się, Mikołaja nie zabraknie. Ba! On już powoli szykuje się na spotkanie z Wami!
Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.
Prosimy o wcześniejsze zapisy pod nr telefonu 81 458 77 99 (pon. - pt. 8:00-16:00).
Dagmara Okulus