Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Charytatywny Turniej w Siatkonogę już 19 grudnia

03.12.2020 Print
Charytatywny Turniej w Siatkonogę już 19 grudnia

Trzecia edycja Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę odbędzie się 19 grudnia w Hali im. Arkadiusza Gołasia przy SP nr 5. Jak we wcześniejszych edycjach, impreza łączy sport ze zbiórką na cel charytatywny. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych kraśnickiego Domu Dziecka, 14-letniej Nikoli zmagającej się z porażeniem mózgowym, a także na akcję Szlachetna Paczka.
 
Uczestnikami imprezy oprócz amatorów są też zawodowi piłkarze. W tym roku można liczyć na obecność między innymi reprezentantów Polski : Damiana Szymańskiego (AEK Ateny) i  Tomasza Brzyski (Chełmianka Chełm) oraz Marcel Kotwica (Stal Rzeszów), Rafał Król (Motor Lublin) i Filip Drozd (Opolanin Opole Lub.).
 
Tym razem ze względu na ograniczenia epidemiczne turniej odbędzie się bez publiczności, zaplanowano jednak internetową ttransmisję. Kwesta, dotąd przeprowadzana w trakcie turniejowych zmagań, nie jest możliwa. Szczytne cele turnieju można wesprzeć poprzez wpłaty na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 5.  Nr konta : 89102032350000580201295716,  z dopiskiem III Charytatywny Turniej w Siatkonogę. Organizatorzy zapowiadają także aukcję gadżetów sportowych, która będzie przeprowadzana w trakcie turnieju, na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.
 
Organizatorem III Charytatywnego Turnieju w Siatkonogę jest Szkoła Podstawowa nr 5, a bezpośrednio pieczę nad imprezą sprawują Daniel Szewc i Jarosław Gąszczyk.

Daniel Niedziałek