Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Miejskie Zawody w Koszykówce 3x3 Dziewcząt i Chłopców

09.05.2023 Print

Dzisiaj w Hali ZPO nr 2 w Kraśniku zostały rozegrane Miejskie Zawody w Koszykówce 3x3 Dziewcząt i Chłopców.

W kategorii Igrzyska Dzieci Dziewcząt I miejsce zdobyła SP 3, na pozycji drugiej uplasowała się reprezentacja SP 2, zaś III miejsce zajęła SP1.
W kategorii Igrzyska Dzieci Chłopców klasyfikacja ułożyła się następująco: I miejsce SP 1, II miejsce SP 2, III miejsce SP 6, IV miejsce SP 5 i V miejsce SP 3.
W kategorii Igrzyska Młodzieży Chłopców I miejsce wywalczyli gracze z SP 3, II miejsce zajęła drużyna SP 1, III miejsce natomiast SP 2. W kategorii Dziewcząt I miejsce zajmuje SP 1.
Mecze sędziowali Jan Stasiuk i Marcel Kozłowski.

Przypominamy o trwającym naborze do SMOK–ów czyli Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykarskich będących flagowym programem Polskiego Związku Koszykówki. Zajęcia odbywają się w Szkołach Podstawowych nr 2 oraz nr 3.