Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

NOTOCO - wieczór z teatrem

15.06.2022 Print

Dobre wieści dla fanów niezrównanego Teatru NOTOCO z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku!
Reżyserka Monika Nitkiewicz-Mitrut oraz aktorzy ze wszystkich jej grup tradycyjnie już zapraszają na doroczny wieczór w ich towarzystwie.
W czwartek 23 czerwca na deskach sali widowiskowej NOTOCO zaprezentuje aż sześć spektakli!
Pierwsze trzy: „Zaczarowany kapelusz” w wykonaniu grupy NOTOCO Szczurki, „Ide na zupe” w wykonaniu grupy NOTOCO Pchły oraz „Mały problem” w wykonaniu Mileny Sosnówki z Pcheł przygotowane są przez grupy dziecięce i adresowane do publiczności w każdym wieku. Kolejne trzy: „Kolekcjoner twarzy” w wykonaniu NOTOCO Montekasyno, „Sztetl Kraśnik” w wykonaniu NOTOCO Senior oraz „Ciała” w wykonaniu NOTOCO A2 – przygotowali artyści nastoletni i dojrzali, którzy przesłanie swoje kierują do widowni powyżej dwunastego roku życia.
Wielbicieli Melpomeny do przyjścia na „Wieczór z NOTOCO” namawiać z pewnością nie trzeba, niezdecydowanych niech przekona fakt, że trzy z pięciu tegorocznych przedstawień zdążyły już podbić serca jurorów kilku ogólnopolskich i wojewódzkich przeglądów teatralnych. Spektakle nagradzane czy jeszcze nie – NOTOCO to marka i znak jakości, zatem najserdeczniej zapraszamy do CKiP 23 czerwca o godzinie 18.00, podpowiadając, że teatralny wieczór może się okazać najlepszym prezentem dla Ojców, Ojczulków i Tatusiów…Dagmara Okulus