Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Od 14 kwietnia zmiana organizacji ruchu na rondzie im. Żołnierzy Wyklętych

10.04.2021 Print
Zdjęcie - Od 14 kwietnia zmiana organizacji ruchu na rondzie...

W przyszłym tygodniu na rondzie im. Żołnierzy Wyklętych wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu! Związana jest ona z realizacja programu rewitalizacji starej części miasta i budową w tym miejscu nowoczesnego centrum przesiadkowego.
 

Nowa organizacja ruchu dotyczyć będzie ulic: Mostowej, Narutowicza, Struga i Jagiellońskiej, a obowiązywać będzie od środy 14.04.2021 r.
 

- Utrudnienia potrwają kilka miesięcy. Przepraszamy za nie, ale są one konieczne do przeprowadzenia inwestycji. Docelowo prowadzone prace pozytywnie wpłyną na komfort jazdy i sprawność przemieszczania się kierowców. Proszę o bezpieczną jazdę i zwracanie szczególnej uwagi na znaki – mówi burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk.
 

Od środy ulice Narutowicza i Struga będą ulicami dwukierunkowymi. Ulica Mostowa zostanie natomiast zamknięta dla ruchu pojazdów i pieszych.
 

Skrzyżowanie ulic Jagiellońskiej, Lubelskiej, Mostowej i Struga zostanie zamknięte, ruch odbywał się będzie dwukierunkowo jedynie pomiędzy ulicami Lubelską i Struga.


 

Nie będzie możliwości dojazdu do ul. Lubelskiej od strony ul. Jagiellońskiej, a także wyjazdu z ul. Jagiellońskiej na ulicę Lubelską.
 

Objazdy do ul. Oboźnej dla jadących od drogi krajowej 19 ulicą Lubelską poprowadzone zostały ulicami Struga, Narutowicza, Strażacką, Piłsudskiego, Kościuszki, a następnie Żytnią dla pojazdów pow.3,5t a dla pojazdów do 3,5t ulicami Struga, Narutowicza i ponownie ul. Lubelską.

 


Paweł Bieleń