Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Podziel się z nami swoją opinią

05.08.2020 Print
Podziel się z nami swoją opinią

Zachęcamy mieszkańców do udziału w tworzeniu projektu „Rozwój Lokalny”. W jego powstawaniu bardzo ważna jest partycypacja społeczna. Dlatego chcemy poznać opinie kraśniczan w wielu sprawach, m.in. w sprawie funkcjonowania miejskich jednostek i instytucji. Liczymy na krytyczne głosy, które umożliwią nam poprawę jakości świadczonych usług i uwzględnienie zmian w projekcie. 


Ankiety związane są z przygotowaniem dokumentacji do II etapu projektu „Rozwój Lokalny” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021. Do projektu zgłosiło się 213 samorządów, 54 miasta zostały zakwalifikowane do drugiego etapu, Kraśnik znalazł się na wysokim 9 miejscu. Wiąże się to z możliwością pozyskania znaczących środków finansowych przez nasze miasto. 


Celem niniejszego projektu jest wsparcie małych i średnich miast w wypracowaniu i wdrożeniu przez nie zrównoważonego i systemowego podejścia do rozwoju lokalnego i tym samym do ograniczenia negatywnych zjawisk rozwojowych i podniesienia standardu życia ich mieszkańców.

Po wypełnieniu ankiety i kliknięciu na przycisk Prześlij (lub Submit), formularz zostanie przesłany elektronicznie do magistratu. Ankiety są anonimowe.   

 

Kinga Stec