Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Przedszkole Miejskie nr 4 w projekcie Europejskiej Nagrody w Dziedzinie Innowacyjnego Nauczania – Erasmus+ 2021

28.04.2021 Print

Z wielką przyjemnością informujemy, że kraśnicka oświata ma nowy, niecodzienny, imponujący powód do dumy.  Projekt  „Dobry nauczyciel- Dobre Przedszkole - Dobry Start” zrealizowany w Przedszkolu Miejskim nr 4  w Kraśniku w latach 2017-2019 został nominowany do polskiej edycji Europejskiej Nagrody w Dziedzinie Innowacyjnego Nauczania – Erasmus+ 2021 w kategorii: edukacja wczesnoszkolna.

Koordynatorem projektu Marzena Cieślik. Duży wkład w ten niewątpliwy sukces włożyła również pani dyrektor  „Czwórki”  p. Aneta Ufniarz, oraz grono pedagogiczne Przedszkola Miejskiego nr 4. 

Nagroda European Innovative Teaching Award jest przyznawana przez Komisję Europejską i służy uhonorowaniu wyróżniających się praktyk dydaktycznych opracowanych w ramach programu Erasmus+ oraz wyrażeniu uznania dla pracy nauczycieli i szkół, którzy wnieśli wyjątkowy wkład w rozwój tego zawodu. Jest to wielkie wyróżnienie dla, bowiem w kategorii: edukacja wczesnoszkolna Narodowa Agencja Erasmus+ przyznała tylko dwie w Polsce nominacje do Nagrody.  

Mamy nadzieję, że to kraśniccy pedagodzy zostaną docenieni w stolicy Unii Europejskiej, pragniemy jednak z mocą podkreślić, że już sama nominacja jest ogromnym wyróżnieniem. Kibicujemy wszystkim beneficjentom Erasmusa, zaś na ręce p. Marzeny Cieślik  i p. Anety Ufniarz składamy najserdeczniejsze gratulacje, życząc jednocześnie owocnych brukselskich wojaży.