Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Sukcesja w firmie rodzinnej – wielopokoleniowość to wojna czy inspiracja?

26.04.2021 Print
Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych (IFR), które odbędzie się 28 kwietnia br. w godz. 11:00-12:30 na platformie ClickMeeting.

Zbudowanie wielopokoleniowych firm rodzinnych jest celem polskich przedsiębiorstw powstałych w ostatnich 30 latach i rozwijających się pomimo wpływu pandemii na gospodarkę. Właściciele polskich biznesów rodzinnych często zastanawiają się Czy? Jak? Kiedy? wdrożyć młode pokolenie do pracy w firmie rodzinnej? Sukcesorzy zadają sobie te same pytania, ale z innej perspektywy. Kiedy już właściciele i ich następcy są świadomi istniejącego wyzwania, jakim jest proces sukcesji, warto, aby zadali sobie pytanie wspólne: wojna czy inspiracja? Zagadnienia, które podejmowane są w ramach tego pytania, dotykają obszarów psychologii sukcesji i kwestii prawnych sukcesji. Wiedza o nich może być podstawą do wsparcia firm rodzinnych w przeprowadzeniu skutecznego procesu sukcesji.

Wydarzenie poprowadzą: Izabela Kielczyk – psycholog biznesu, psychoterapeuta i trener ludzi biznesu oraz Piotr Grabowski – radca prawny, wspólnik zarządzający Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Moderować webinarium będzie Krzysztof Ogorzałek – członek zarządu IFR, sukcesor w firmie rodzinnej JMK Computerate.

Link do rejestracji: https://ifr.clickmeeting.com/581788628/register
MS