Kraśnicki katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Wyniki konkursu plastycznego „Kraśnik moich marzeń”

19.05.2020 Print
Wyniki konkursu plastycznego „Kraśnik moich marzeń”

Znamy już laureatów konkurs skierowanego do dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Jego tematem była wizja przyszłości naszego miasta. W konkursie oceniono łącznie 71 prac. Jury w składzie: Aleksandra Rak (Urząd Miasta Kraśnik), Elżbieta Serwinek (CKiP Kraśnik) oraz Barbara Halliop (CKiP Kraśnik) przyznało 8 nagród:

➡ Kategoria I:

I Miejsce: Oliwier Pyśniak – 8 lat

II Miejsce: Emilia Dziewa – 6 lat

III Miejsce: Gabriel Filip Motyl – 10 lat

➡ Kategoria II:

I Miejsce: Maja Młynarska – 10 lat

II Miejsce: Natalia Boś – 12 lat

III Miejsce: Wiktoria Wośko

➡ Kategoria III:

I Miejsce: Klaudia Kępa – 17 lat

II Miejsca: Kamila Krawczyk – 17 lat

Miasto prowadzi od kilku miesięcy prace nad Projektem Rozwój Lokalny, dzięki któremu może pozyskać na cele gospodarcze i społeczne nawet 10 mln euro. Równolegle prowadzone są także konsultacje z różnymi grupami mieszkańców, m.in. seniorami i młodzieżą, tak aby projekt odzwierciedlał oczekiwania lokalnej społeczności. Konkurs plastyczny „Kraśnik moich marzeń”, oprócz dobrej zabawy, miał również na celu zwrócenie uwagi, czego w naszym mieście brakuje i jak młodzi kraśniczanie chcieliby spędzać swój czas wolny.

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Nagrody główne i nagrody pocieszenia będą do odebrania od poniedziałku w CKiP w godz. 8:00 - 14:00, kontakt tel.: Milena Sowińska – tel. 781 165 856 (CKiP)

Daniel Niedziałek