Kategoria (dotknij aby wybrać)
Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Jasełka na Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Miejskim nr 5 w Kraśniku - pełne emocji i talentów

18.01.2024 Print

  W Przedszkolu Miejskim nr 5 w Kraśniku odbyło się niezwykłe wydarzenie, łączące tradycję jasełek z uroczystym świętowaniem Dnia Babci i Dziadka. To innowacyjne przedsięwzięcie, przygotowane przez nauczycieli placówki, wpisało się już w harmonogram stałych uroczystości przedszkola.
 

  Przez dwa dni, dzieci w wieku 5 i 6 lat z grup: Sówki, Biedronki, Motylki, Misie oraz Jeżyki, miały okazję zaprezentować swoje zdolności teatralne, muzyczne oraz taneczne. Występy odbywały się w wyjątkowej, świątecznej atmosferze, a młodzi artyści kierowali swoje przesłanie do ukochanych dziadków, którzy z zaciekawieniem i wzruszeniem śledzili ich występy.
 

  Burmistrz Kraśnika, Wojciech Wilk, który miał przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, wyraził swoje podziękowania za zaproszenie i podkreślił wyjątkowy talent dzieci. Zdaniem burmistrza, młodzi artyści mają przed sobą obiecującą przyszłość na światowych scenach filmowych.

Wyjątkowym momentem tego wydarzenia było widoczne wzruszenie wśród zgromadzonych dziadków i rodziców, którzy z podziwem obserwowali, jak ich pociechy błyszczały na scenie. Dzieci zaprezentowały się wspaniale, udowadniając, że nawet najmłodsi mają ogromny potencjał i mogą tworzyć niezapomniane chwile dla swoich bliskich.


 

  To piękne wydarzenie nie tylko uhonorowało dziadków, ale również pokazało, jak ważne jest wspieranie młodych talentów. Przedszkole Miejskie nr 5 w Kraśniku kolejny raz udowodniło, że jest miejscem, gdzie rozwija się kreatywność i pasje dzieci.Konrad Abramek