Kategoria (dotknij aby wybrać)
Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu MEGAwarsztat pt. "Komunikacja Integrująca Pokolenia"

12.03.2024 Print

Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które może odmienić sposób, w jaki komunikujecie się i integrujecie pokolenia w Waszych rodzinach.
MEGAWarsztat pt. "Komunikacja Integrująca Pokolenia" to nie tylko okazja do spędzenia czasu razem, ale także szansa na pogłębienie więzi między rodzicami a dziećmi. Wiemy, jak ważne jest budowanie zdrowych relacji w rodzinie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wiele czynników może prowadzić do rozbieżności i konfliktów. Dlatego właśnie z myślą o Was, jako rodzicach, oraz Waszych dzieciach, przygotowaliśmy warsztat, który pomoże Wam lepiej zrozumieć siebie nawzajem i nauczyć się skuteczniejszej komunikacji.
Często różnice pokoleniowe stają na drodze do pełnego zrozumienia i akceptacji. Jednak poprzez otwartą rozmowę, wspólne działania i zrozumienie perspektyw każdej strony, możemy przekuć te różnice w siłę, która zbliży nas jako rodzinę. Chcemy, aby każde pokolenie czuło się zrozumiane, docenione i wspierane.
W ramach MEGAWarsztatu czekają na Was fascynujące warsztaty, interaktywne gry i dyskusje, które pozwolą Wam odkryć nowe sposoby porozumiewania się i rozwiązywania konfliktów. Ponadto, będziecie mieli okazję poznać inne rodziny z naszego miasta i wymienić się doświadczeniami. Nie wahajcie się, zgłoszenia są już otwarte! Weźcie udział w MEGAWarsztacie i razem z nami odkryjcie tajniki budowania silnych, harmonijnych więzi rodzinnych. Zapraszam Was do wspólnej przygody pełnej wzajemnego zrozumienia i szacunku.
Nadchodzące wydarzenie to poza aspektem edukacyjnym także przepyszny catering dla uczestników. Kawiarnia Para Coffee&More przygotuje dla Państwa zarówno coś na słodko, jak i na słono, a także autorską lemoniadę. Nie zabraknie gorącej herbatki i aromatycznej kawy. 
Staramy się, aby nasze wydarzenia miały wysoki poziom merytoryczny, o co zadba organizator Adam Mróz dyrektor szkoły językowej Centrum Helen Doron.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu 81 458 77 99 lub online.
Link do  zapisów:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtgBzUadxcn8TR_Y1CK5XpVD4YbH_koA2lK4_Frszvm2XI8g/viewform?fbclid=IwAR3SN1KWlXNyjdD2psWgXHM0BCR_OXuJyWXVLS8Yts4I4jpVUgB-E3-KJ8c
 Dagmara Okulus