Kategoria (dotknij aby wybrać)
Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Pomagamy Stowarzyszeniu "Tulimy" w opiece nad bezdomnymi zwierzętami

07.09.2021 Print
Pomagamy Stowarzyszeniu "Tulimy" w opiece nad bezdomnymi zwierzętami
Kraśnickie Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Tulimy” może liczyć na wsparcie miasta. Na dzisiejszym spotkaniu z jego przedstawicielami analizowaliśmy kwestie związane z dalszą współpracą i pomocą samorządu na rzecz organizacji i zwierząt będących pod jej opieką.

 

- Już znaleźliśmy lokal na biuro Stowarzyszenia, mieści się on w budynku przy ul. kard. Wyszyńskiego 2, który z pewnością ułatwi prowadzenie działalności. Szukamy także odpowiedniego miejsca dla zwierząt, którymi opiekują się wolontariusze. Sprawdzimy w najbliższych dniach kilka lokalizacji pod kątem potrzeb Stowarzyszenia - informuje burmistrz Wojciech Wilk.
 

Będziemy dalej współpracować jeżeli chodzi o opiekę weterynaryjną, sterylizację i kastrację, oraz chipowanie psów. Będziemy na miejskich stronach umieszczać informacje o zaginionych zwierzętach, by ułatwić ich powrót do właścicieli. Usprawnimy także współpracę między Strażą Miejska a Stowarzyszeniem.
 

- Gorąco zachęcam wszystkich kraśniczan do wsparcia Stowarzyszenia „Tulimy” i jego podopiecznych. Kontakt do wolontariuszy telefoniczny: 663-943-305 lub mailowy: kszp.tulimy@gmail.com - dodaje burmistrz.


Paweł Bieleń