Kategoria (dotknij aby wybrać)
Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

​Spotkanie integracyjne "Jesteśmy Razem" w SP1

15.06.2022 Print

10 czerwca w Sp nr 1 odbyło się spotkanie integracyjne, któremu nadano nazwę "Jesteśmy Razem".
W imprezie wzięła udział cała społeczność szkoły oraz rodzice. Nie zabrakło też gościa reprezentującego władze naszego miasta w osobie Krzysztofa Babisza kierownika Wydziału Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych UM.
Spotkanie rozpoczęła pani dyrektor Krystyna Krotkiewicz, która zaznaczyła jak ważny i miły jest fakt, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią, ponownie można spędzić czas w tak dużym gronie.
Podczas spotkania rodzice mieli okazję podziwiać wokalne, taneczne i sportowe talenty uczniów. Koncert muzyczny został przygotowany przez pana Dariusza Bochniaka. Umiejętności taneczne zaprezentowało koło taneczne uczennic z klasy 3 b prowadzone przez panią Marię Kołtun. „Polkę” zatańczyły dzieci klasy 2 b, które przygotowała pani Jolanta Hys. Nauczyciele wychowania fizycznego wraz z uczniami należącymi do szkolnych drużyn zachęcali do gry w koszykówkę i piłkę ręczną poprzez prezentacje podstawowych elementów technicznych. Dziewczynki wzbudziły podziw widowni swoimi umiejętnościami w pokazie ćwiczeń z elementami akrobacji.
Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku w postaci waty cukrowej oraz pysznych ciast przygotowanych przez rodziców do szkolnej kawiarenki.
Dzień minął w miłej atmosferze i mamy nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie!


Dagmara Okulus