Witaj Mikołaju w Przedszkolu Miejskim nr 7

10.12.2018 Print
Zdjęcie - Witaj Mikołaju w Przedszkolu Miejskim nr 7

Wizyta świętego Mikołaja w Przedszkolu Miejskim nr 7, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. 6 grudnia nadszedł wreszcie długo oczekiwany moment. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków.

 

Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Dotarł on do nas pomimo braku śniegu na drogach. Ale jak to bywa ze świętymi, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Od czego są przecież renifery Mikołaja. Przedszkolaki zgromadzone w sali gimnastycznej gorąco powitały Mikołaja i przedstawiły mu część artystyczną, którą dla niego przygotowały pod kierunkiem pań: Magdaleny Kępy i Sylwi Bieńczak. Były piosenki, wierszyki, oraz taniec „Śnieżynek” w wykonaniu dziewczynek z grup V i II.

 

Potem nastąpił najprzyjemniejszy moment: wręczanie prezentów w grupach i sesja fotograficzna z Mikołajem. Pożegnaliśmy naszego przyjaciela, aż na rok. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku też zasłużymy na prezenty.

Admin