Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

7. Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2022 - zapraszamy do kibicowania

12.12.2022 Print
W dniach 17-18 grudnia w Kraśniku zostanie rozegrany 7. Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Kraśnik 2022.
Zawody odbędą się w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku przy ulicy Urzędowskiej 10. Weźmie w nich udział ok. 200 zawodników z całego kraju oraz młodzi tenisiści stołowi z Kijowa, Lwowa i Łucka, którzy będą rywalizować w kategoriach żaków, młodzików i kadetów. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Marszałka Województwa Lubelskiego Pana Jarosława Stawiarskiego, Burmistrza Miasta Kraśnik Pana Wojciecha Wilka oraz Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
Organizatorem jest Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik.
 
Uroczyste otwarcie z udziałem parlamentarzystów, władz rządowych (Ministerstwo Sportu i Turystyki), samorządowych (Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Jarosław Stawiarski, Burmistrz Miasta Kraśnik Pan Wojciech Wilk, Starosta Kraśnicki Pan Andrzej Rolla, Państwo Radni) i sportowych zaplanowano na sobotę 17 grudnia, na godzinę 9.30.
 
Wszystkich sympatyków tenisa stołowego serdecznie  zapraszamy do obserwowania zmagań na najwyższym poziomie przy zielonych stołach.
 
Te prestiżowe zawody są największą pingpongową imprezą dla dzieci i młodzieży w naszym województwie i jedną z największych w kraju. W tym roku podczas zawodów wystąpią akcenty solidarności sportowców, działaczy sportowych i kibiców z walczącą o Niepodległość Ukrainą, a turniejowi towarzyszyć będzie hasło "STOP WAR".
 
Turniej jest realizowany dzięki finansowemu wsparciu Partnera Strategicznego - Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz współpracy z Województwem Lubelskim, Miastem Kraśnik i Powiatem Kraśnickim. Oficjalnymi sponsorami zawodów zostali: "Butterfly", Ekoland Polska S.A. oraz PGE Dystrybucja Spółka Akcyjna. Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkolny Klub Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik.

 
Dagmara Okulus