Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

AZS Olsztyn zwycięzcą ​XIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców im. Arkadiusza Gołasia w Kraśniku

25.09.2023 Print

XIV Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców im. Arkadiusza Gołasia i cieszący się zaszczytnym patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka stanowi wyjątkowe wydarzenie sportowe, które przyciągnęło uwagę nie tylko mieszkańców Kraśnika, ale także entuzjastów sportu z różnych części Polski. Turniej jest także doskonałą okazją do promowania zdrowego stylu życia i sportowej rywalizacji wśród młodzieży.
W trakcie tegorocznego turnieju, do Kraśnika zjechało aż 8 drużyn, co dowodziło jego znaczenia na krajowej scenie sportowej. Uczestnicy mieli okazję nie tylko konkurować, ale także wymieniać się doświadczeniami, nawiązywać nowe przyjaźnie i czerpać inspirację do dalszego rozwoju swoich umiejętności siatkarskich. To także ważny element budowania więzi społecznych i integracji młodzieży.
Uroczystość otwarcia turnieju była z pewnością momentem pełnym emocji i podniosłego ducha sportowej rywalizacji. Było wielu gości, ale oficjalnego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk, co dodatkowo podkreśliło rangę tego wydarzenia w lokalnej społeczności.
Mecze rozgrywane na trzech różnych boiskach były prawdziwym widowiskiem. Każde boisko kipiało energią, zmagania były zacięte, a kibice dopingowali swoje ulubione drużyny, tworząc niesamowitą atmosferę na trybunach. Była to także okazja dla młodych talentów, aby zaprezentować swoje umiejętności i dążyć do osiągnięcia mistrzostwa.
 
Po zakończeniu rozgrywek nagrody i medale w imieniu Burmistrza Miasta Kraśnik wręczył Krzysztof Latosiewicz Radny Miasta Kraśnik oraz przedstawiciele organizatora - MKS Kraśnik.
 
Zwycięską drużyną został AZS Olsztyn.
Pozostała klasyfikacja:
II miejsce: KS Metro Warszawa
III miejsce: SMS Gump Ostrowiec Świętokrzyski
IV: AOZ Rico Sport Rzeszów
V: Kadra Województwa Świętokrzyskiego
VI: UKS Serbinów Biała Podlaska
VII: UKS Plas Warszawa
VIII: MKS Kraśnik
Serdecznie dziękujemy za wspaniałą grę i dziękujemy za udział w Turnieju.
 


Dagmara Okulus