Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Cztery medale podczas Indywidualnych Mistrzostw Województwa Młodzików Młodszych i kadetów

15.03.2021 Print

W sobotę 13 marca w Niedźwiadzie zostały przeprowadzone Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików Młodszych i Kadetów. W zawodach nie mogło zabraknąć zawodników SKTS "Dwójka" Kraśnik, którzy zdobyli tego dnia cztery medale. W rywalizacji młodzików młodszych, indywidualnie - medal brązowy zdobyła Dominika Skibińska, która wywalczyła również "srebro" w grze podwójnej w parze z Antoniną Serafin (Żaczek Fajsławice). Na najniższym stopniu podium w zmaganiach deblistek stanęły również Daria Kowalska i Zuzanna Wróbel. Medalowy dorobek klubu wzbogacił w kategorii kadetów Dawid Szabała, zdobywając brązowy medal w turnieju gier podwójnych. Tuż za podium, na piątych pozycjach wśród 11-12 latków zawody singlistów ukończyli Daria Kowalska i Grzegorz Kędzierski. Zawody przeprowadzono z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego.