Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Finałowe srebro koszykarek w Igrzyskach Dzieci

05.05.2022 Print

26 kwietnia nasza szkoła była gospodarzem Finału wojewódzkiego w koszykówce dziewcząt w Igrzyskach Dzieci.
Srebrny medal w Finale zdobyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Kraśniku, która wystąpiła w składzie: Lipowa Amelia, Maja Sądej kl. 7a, Natalia Szczepanik, Maja Gołofit, Eliza Czępińska kl. 7d, Hałabiś Antonina, Grządka Aleksandra, Gil Łucja kl. 7b, Gramek Zuzanna kl. 5a, Malinowska Zuzanna, Markowska Julia, Sokal Lena, Szymńska Amelia kl. 4b.

Finał wojewódzki, który rozegrany został 26 kwietnia, poprzedzony był wygranymi przez zawodniczki etapami miejskimi, powiatowymi i rejonowymi. W mistrzostwach województwa wygrały onez reprezentacjami szkół z Krasnegostawu oraz Lubartowa. W meczu finałowym dziewczęta uległy reprezentacji SP nr 5 z Lublina.

Drużynę do zawodów przygotowała Beata Kołosińska.
Organizacja zawodów nie byłaby możliwa bez pomocy zaangażowanych w nią osób. Szczególne podziękowania dla Dyrekcji szkoły oraz p. Krzysztofy Stec, Pawła Króla, nauczycieli wychowania fizycznego.