Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

II Turniej Młodzików Młodszych

25.01.2022 Print

W dniu 22.01.2022 r. w Kraśniku odbył się II Turniej Młodzików Młodszych U-12 M.
W Turnieju wzięły udział trzy drużyny – Hooplife  Basketbal Lublin, BSK Kadet Biała Podlaska i UKS Biało-Czarni Kraśnik. Pierwsza kwarta w meczu z Lublinem była popisem zawodników z Kraśnika,chłopcy zagrali to, czego nauczyli się na treningach, podania były celne, gra była drużynowa, a I kwarta wygrana 18:4
Kolejne kwarty byly trochę słabsze w wykonaniu młodych zawodników, II kwarta przegrana 10:11, natomoast III kwarta wygrana nieznacznie 14:10. Na ostatnią kwartę chłopcy wyszli bardziej zmotywowani i pokonali Lublin 23:11. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 65: 36. Kolejny mecz zagrany został z Białą Podlaską . Tu pojawił się niestety brak koncentracji w obronie, brak gry drużynowej. Podsumowując cały mecz chłopcy wynieśli pewne doświadczenie i mamy nadzieję, że z meczu na mecz będą grać coraz lepiej. Końcowy wynik to 23:120.
Skład drużyny: Michał Wójcik, Jakub Sądej, Borys Kozłowski, Nataniel Pielaszkiewicz, Filip Młynarski, Piotr Łapa, Igor Surowiecki, Wiktor Bartnik, Maciej Kotuła, Dominik Czyżyk-Marek, Marcel Orzeł, Wojciech Pietroń, trenerzy: Paweł Biskup, Mariusz Wereski