Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Kolejne sukcesy KKT Chidori

16.06.2021 Print
Zdjęcie - Kolejne sukcesy KKT Chidori

12 czerwca zawodnicy KKT Chidori startowali na Mistrzostwach Polski w karate tradycyjnym. Na zawodach we Wrocławiu brało udział 250 zawodników z całego kraju. Reprezentanci Kraśnika spisali się bardzo dobrze. W kategorii Junior brązowe medale w kumite (walka) drużynowym zdobyli Norbert Baj oraz Norbert Siek. W półfinale przegrali 8 do 6 z późniejszymi mistrzami z AKT Niepołomice. Również brązowe medale w kumite drużynowym kobiet wywalczyły Natalia Najs oraz Iga Kowal. Historia lubi się powtarzać, w półfinale uległy dziewczynom z AKT Niepołomice, które zdobyły złote medale w tej konkurencji. Czwarte miejsce w kata(układy) drużynowym kobiet zdobyły Natalia Najs, Julia Najs oraz Iga Kowal. Na miejscu czwartym w kumite indywidualnym uplasowała się Natalia Najs. Piąte miejsce w en-bu(walka reżyserowana) zdobyło rodzeństwo Natalia Najs oraz Hubert Najs.