Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Kolejne sukcesy SKB Kraśnik

15.09.2023 Print

Mamy kolejną porcję dobrych wieści od SKB Kraśnik:
5. miejsce Magdaleny Wójcickiej w MP w Półmaratonie w Grudziądzu. 9 września w Grudziądzu odbyły się 32 PZLA Mistrzostwa Polski w Półmaratonie. Zawodnicy wystartowali o godzinie 11:00 i mieli do pokonania dystans 21.1 km. Na trudnej technicznie, pofałdowanej trasie z mocno świecącym słońcem w temperaturze przekraczającej 30 st. C Magdalena pokonała ją z czasem 1.28.48 min.
Magda podobnie jak Kamil Jastrzębski przygotowuje się do jesiennego maratonu. Magda w Poznaniu, zaś Kamil w Berlinie.
Udany debiut na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce w Budapeszcie ma za sobą kolejna wychowanka KB Kraśnik (obecnie AZS UMCS Lublin) Alicja Wrona-Kutrzepa. Alicja pobiegła na I. zmianie sztafety 4x400 m w eliminacjach i finale, w którym polska sztafeta zajęła VI miejsce. Tym samym Alicja ma otwartą drogę do występu w reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2024 roku w sztafecie 4x400 m. Wielkie brawa!
W Siedlcach odbył się 14. Bieg Siedleckiego Jacka. W biegu na dystansie 5 km Kamil Młynarz z SKB zajął 4. miejsce OPEN. Bieg ukończyło 283 zawodników.
Serdecznie gratulujemy zawodnikom i niezmiennie trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!