Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Koszykówka. Kraśnik pokonał Zamość

18.02.2020 Print
Zdjęcie - Koszykówka. Kraśnik pokonał Zamość

16 lutego w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kraśniku odbył się mecz pomiędzy UKS Biało-Czarni Kraśnik a UKS III LO Zamość o Puchar Nadziei Olimpijskich w Koszykówce kategorii U-14 M pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego.

Nasi koszykarze mecz zaczęli nieco ospale i w pierwszych minutach przeciwnicy prowadzili 6:0, ale pierwszą kwartę kraśniczanie prowadzili już jednym punktem 13:12. Druga kwarta była zdecydowanie lepsza od poprzedniej i na zakończenie pierwszej połowy Biało-Czarni prowadzili 36:22. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 71:48 dla Kraśnika.

Skład drużyny: Janiec Marcel 9 pkt., Ksiądz Szymon 2 pkt., Rajzyngier Bartosz, Bieniek Maciej 4 pkt., Szot Wojciech 17 pkt., Wiciński Łukasz 10 pkt., Koper Jakub,  Wróbel Mateusz 16 pkt., Kowalski Karol 3 pkt., Przywara Przemysław 2 pkt., Łoszak Filip, Prokop Jakub 8 pkt. Trener Paweł Biskup.