Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Ruszyły zapisy na dwie największe kraśnickie imprezy sportowe

14.06.2021 Print
Ruszyły zapisy na dwie największe kraśnickie imprezy sportowe

Triathlon Kraśnik i Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów to już od kilku lat dwie największe imprezy sportowe w Kraśniku. Nie zabraknie ich także w tym roku.
 

Zmagania sportowców specjalizujących się w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu czekają nas 22 sierpnia. Triathloniści będą się ścigać na dystansie sprinterskim i olimpijskim, indywidualnie i w sztafetach.W ramach Triathlon Kraśnik odbędą się Mistrzostwa Polski Straży Pożarnej w triathlonie na dystansie olimpijskim.


 

Ruszyły już zapisy na tę imprezę. Szczegóły dotyczące zawodów i linki do zapisów na poszczególne dystanse odnajdziecie na stronie http://www.tri4you.pl/
 

Zapisywać się można również na VI edycję kraśnickiego Półmaratonu im. 24 Pułku Ułanów. Biegacze rywalizować będą 26 września. Trasa półmaratonu będzie taka jak przed rokiem, czyli dwie pętle ze startem i metą nad Zalewem Kraśnickim.


 

Na półmaraton zapisywać się można tutaj.
 

Aktualności dotyczące obu imprez sportowych można śledzić na ich facebookowych fanpejdżach: Triathlon Kraśnik i Kraśnik Półmaraton im. 24 Pułku Ułanów


Paweł Bieleń