Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Tęcza Kraśnik zremisowała z Orłem Urzędów w 2. kolejce A klasy

30.08.2021 Print
Zdjęcie - Tęcza Kraśnik zremisowała z Orłem Urzędów w 2. kolejce A klasy

Emocjonujący pojedynek obejrzeli kibice, którzy niedzielne popołudnie (29 sierpnia) zdecydowali się spędzić na stadionie przy ul. Oboźnej. LKS Tęcza Kraśnik w ramach 2. kolejki spotkań A klasy zremisowała 2:2 z Orłem Urzędów.

Początek pojedynku należał do gości i to oni jako pierwsi cieszyli się z bramki. Strata gola wpłynęła na szczęście na podopiecznych trenera Anatolija Lavryshyna mobilizująco, a jedna z akcji ofensywnych zaprocentowała bramką wyrównującą. Zdobył ją Marcin Wójcik. Okazji do ich strzelenia kraśniczanie mieli więcej, ale przy strzałach brakowało celności lub siły.

Tęcza przeważała, ale to urzędowianie jeszcze przed przerwą ponownie wyszli na prowadzenie. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w drugiej połowie. Gola na 2:2 strzelił Maciej Gęsina.

Niewiele zabrakło, by w Kraśniku został komplet punktów, ale więcej bramek już nie padło.