Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Turniej Niepodległości w piłce ręcznej

09.11.2022 Print
Turniej Niepodległości w piłce ręcznej

Po raz kolejny w Kraśniku świętowanie 11 Listopada odbędzie się także na sportowo. A to za sprawą Turnieju Niepodległości w piłce ręcznej, na którym w Kraśniku zjawią się młodziczki z całej Polski, a nawet zagranicy. Turniej odbędzie się w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Kraśniku. Jego organizatorem jest Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy.

Zagrają w nim: MKS „POGOŃ” SIEDLCE, MKS LUBLIN, ŻAK KIELCE, KADRA WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO(2008), LUKS WINNICA, UKS „PANTERY” DOPIEWO, MARCOVIA MARKI, OLIMPIA KOŃSKIE, SK ZEMPLIN TREBISOV, KS CRACOVIA KRAKÓW, MUKS SKAŁKA ŚWIĘTOCHŁOWICE  i gospodynie z KMKS Kraśnik.

 

Turniej rozpocznie się w piątek 11 listopada, a zakończy w niedzielę o godzinie13.

Pierwszego dnia mecze zaczną się od godz. 11.00 a zakończą po godz. 20.00. Na godz. 18.00 zaplanowano uroczyste rozpoczęcie zmagań. Sobota to dalszy ciąg meczy eliminacyjnych (w godz. 8.00-20.00). W niedzielę od godz. 8.00 zaczną się mecze o miejsca w turnieju.

Wsparcia w organizacji turnieju udzieliło Ministerstwo Sportu i Turystyki, a także Miasto Kraśnik i Zespół Placówek Oświatowych Nr 2.

Dagmara Okulus