Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Wakacyjne zajęcia sportowe organizowane przez UKS Biało Czarni Kraśnik

15.06.2020 Print
Zdjęcie - Wakacyjne zajęcia sportowe organizowane przez UKS Biało Czarni Kraśnik

Po długo wyczekiwanej przerwie spowodowanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Uczniowski Klub Sportowy Biało Czarni Kraśnik organizuje ,,Wakacyjne zajęcia sportowe 2020’’ to program realizowany przez UKS Biało Czarni Kraśnik przy współpracy Urzędu Miasta Kraśnik i Ministerstwa Sportu.
,,Wakacyjne zajęcia sportowe 2020’’, jest formą zajęć sportowych w Kraśniku, jeden na przełomie czerwca i lipca drugi w sierpniu. Całość została opracowana z myślą o najmłodszych uczniach z terenu Kraśnika i jego okolic. W programie udział biorą dzieci które z różnych powodów nie mogą lub nie są w stanie wyjechać poza miejsce zamieszkania w celu spędzenia wolnego czasu z rodziną a w szczególności przed obawą zarażenia się wirusem SARS-CoV-2.                                                                     
Podczas dwóch tur zajęć sportowych z naszego projektu skorzysta pięćdziesiąt dzieci.
W czasie zajęć będą prowadzone przede wszystkim zajęcia z gier sportowych drużynowych jak i indywidualnych, wyjścia na pływalnię MOSiR Kraśnik, zalew oraz wyjazd do Lublina na Słoneczny Wrotków. W czasie zajęć dzieci będą dobrze się bawić podczas organizowanych gier i zabaw na halach sportowych i świeżym powietrzu. Ważnym elementem programu jest rozwijanie od najmłodszych lat zasady „fair play”. Uczestnictwo w zajęciach będzie kształtować wśród dzieci postawę prozdrowotną, wdrażać do aktywnego i systematycznego uprawiania sportu. Zajęcia będą odbywać się codziennie przez dwa tygodnie, pierwsza tura 29.06. – 10.07.2020 r., druga tura 3.08. – 14.08.2020 r. Każdy uczestnik będzie ubezpieczony, otrzyma na zajęciach wodę oraz pamiątkową koszulkę.
 
Trenerzy przestrzegając wszystkie środki ostrożności zgodnie z wytycznymi sanitarnymi prowadzą swoje zajęcia (dezynfekcja rąk, sprzętu, odpowiednia ilość zawodników w danym obiekcie).
Treningi prowadzone są w czterech grupach wiekowych:
 
Trener Piotr Kozłowski Hala Sportowa przy SP nr 2 w Kraśniku ul. Urzędowska 10
Trener Wojciech Kowalski Sala Sportowa przy SP nr 3 w Kraśniku ( BUDZYŃ)
 ul. Urzędowska 435
Trener Mariusz Wereski  Sala Sportowa przy SP nr 6 w Kraśniku ul. Grunwaldzka 6
Trener Paweł Biskup Hala Sportowa przy SP nr 2 w Kraśniku ul. Urzędowska 10
 
Więcej informacji pod numerami telefonu:
Kom.- Paweł Biskup   662053775
Kom.- Mariusz Wereski 513637894