Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapisy na sierpniowe wycieczki w ramach projektu "Wakacje w siodle"

26.07.2021 Print
Zapisy na sierpniowe wycieczki w ramach projektu "Wakacje w siodle"
Za nami lipcowe wyjazdy do ośrodka jeździeckiego KJ Baskil FaMaGusta w Ostrowie Kolonii. Udział wzięło w nich kilkadziesiąt kraśnickich dzieci. Przed nami jeszcze dwie podobne wycieczki w sierpniu.

Odbędą się one 12 sierpnia i 26 sierpnia. Będą to jednodniowe wyjazdy, podczas których dzieci poznają zwyczaje koni, dowiedzą się jak należy o nie dbać, ale przede wszystkim będą miały okazję przejechać się konno. Na koniec dostana poczęstunek.

Zajęcia, poczęstunek i transport uczestników z i do Kraśnika będą dla uczestników tego projektu bezpłatne. Zapraszamy dzieci w wieku 6 lat i więcej.
 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń! W pierwszej kolejności zapraszamy te dzieci, które w naszym projekcie jeszcze nie uczestniczyły. Zapisy i szczegółowe informacje pod nr. tel. 606-736-761.
 

Organizatorem „Wakacji w Siodle”, oprócz Miasta Kraśnik, są FP Sport Horses, KJ Baskil Famagusta oraz ODK SM Pomoc i KSS Bebek Jedynka.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik.Paweł Bieleń