Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zbliża się XXVII Bieg po Uśmiech

29.05.2023 Print

3 czerwca 2023 r. po terenie SOS Wioski Dziecięcej w Kraśniku przebiegną atleci o wielkich sercach – zarówno zawodowi, amatorzy, jak i ci najmłodsi. Wydarzenie, jak co roku, będzie obfitować w liczne atrakcje i stanie się świetną okazją do integracji w duchu sportowym.
 
„Bieg po uśmiech” to cykliczna impreza, która od 1994 roku tłumnie gromadzi mieszkańców Kraśnika i okolic. W sportowej atmosferze, przy akompaniamencie muzyki na żywo i wesołego gwaru odbywają się tu biegi dla każdego: dzieci – tych młodszych i nieco starszych (zaplanowane są biegi dla siedmiu kategorii wiekowych chłopców i dziewczynek), zawodowych biegaczy i wszystkich, którzy chcą się sprawdzić w biegu głównym na dystansie 5 kilometrów. Ponadto, rozgrywany będzie także „Bieg integracyjny” dla osób z niepełnosprawnościami.
 
-„ Bieg po uśmiech” po raz kolejny pokaże, że Kraśnik to miejsce przyjazne wszystkim, a nasza Wioska Dziecięca SOS stanie się centrum spotkań rodzinnych. Bieganie to aktywność dostępna dla każdego, która przynosi mnóstwo pozytywnej energii – liczymy że każdy z nas, wraz ze swoimi bliskimi spędzi ten czas aktywnie, wśród endorfin i pięknych osób. ­– mówi Dariusz Krysiak, dyrektor Programu SOS Wiosek Dziecięcych Kraśnik, organizator „Biegu po uśmiech”.
Zapisy

Zapisy do „Biegu po uśmiech” wciąż trwają! Aby wziąć udział w Biegu Głównym, należy zarejestrować się na stronie https://dostartu.pl/xxvii-bieg-po-usmiech-v9034. Zapisy do biegów dzieci i młodzieży  odbędą się w dniu imprezy w godzinach 8:00-10:00.

E.Ł.
Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji