Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zmagania UKS Biało-Czarnych w kategorii U-13

22.11.2021 Print

20.11.2021 r. na hali SP Nr 2 w Kraśniku odbył się kolejny mecz koszykówki w kat. u-13 o Puchar Nadziei Olimpijskiej pomiędzy UKS Biało Czarni Kraśnik a MKS Start Lublin. Mecz stał na wysokim poziomie, lecz to goście popełnili mniej błędów i po pierwszej kwarcie wygrywali z gospodarzami 26-12. Kolejne kwarty to zacięta walka kosz za kosz, lecz kraśniczanie nie mogli znaleźć dobrego rytmu. Sporo strat oraz niecelne rzuty z czystych pozycji zdecydowały o końcowym wyniku 79-52 dla gości. Kolejny mecz podopieczni trenera Wojciecha Kowalskiego zagrają już w przyszłym tygodniu gdzie zmierzą się z drużyną z Białej Podlaski na wyjeździe.
Dla Kraśnika punkty zdobywali: Rabaniuk 12, Wnuk, Brzuszek, Brał, Mikita A., Wnuczek 7, Mikita F. 1, Pełka, Kotuła 4, Stachera, Wójcik Marcin. 14, Kaczmarski 12, Kuźnicki, Anzlik, Wójcik Michał.